Penselvaser Kina
Valmis
2017-09-23
487352
| Korkein tarjous | 2 600 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
PENSELVASER, 3 st., porslin, Kina, 1900-tal, cylinderformade, varierande dekor i emaljfärger, två med kalligrafi, med stämplar i botten, höjd 27-28 cm
Smärre färgbortfall, slitage