Penselvaser Kina

Penselvaser Kina
Penselvaser Kina
Penselvaser Kina
Penselvaser Kina
Penselvaser Kina
Penselvaser Kina

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PENSELVASER, 3 st., porslin, Kina, 1900-tal, cylinderformade, varierande dekor i emaljfärger, två med kalligrafi, med stämplar i botten, höjd 27-28 cm

Smärre färgbortfall, slitage

487352

2017-09-23