Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PENSELVASER, 3 st., porslin, Kina, 1900-tal, cylinderformade, varierande dekor i emaljfärger, två med kalligrafi, med stämplar i botten, höjd 27-28 cm
Smärre färgbortfall, slitage
487352
2017-09-23
Gör en kostnadsfri värdering här