Koppartunna

Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KOPPARTUNNA, 18/1900-tal, hänklar, diameter 70 cm, märkt LW, höjd inkl hänklar 49 cm

Slitage, fläckar, bucklor

487381

2017-09-23