Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BIBLIOTEKSBORD/ SKRIVBORD, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, fanérat i valnöt, höjd ca 73, 112x72 cm
Smärre ytskador
487395
2017-09-23
Gör en kostnadsfri värdering här