Biblioteksbord/ skrivbord nyrenässans

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BIBLIOTEKSBORD/ SKRIVBORD, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, fanérat i valnöt, höjd ca 73, 112x72 cm

Smärre ytskador

487395

2017-09-23