Manschettknappar ett par samt frackknappar 3 st

Klubbat för:

700 SEK

1 800 SEK

MANSCHETTKNAPPAR, 1 par, FRACKKNAPPAR, 3 st, förgyllt silver, dekor av knutar, italienska stämplar, ca 7-10 mm, totalvikt ca 14,8 g

487410

2017-09-30