Klubbat för:
700 SEK
1 800 SEK
MANSCHETTKNAPPAR, 1 par, FRACKKNAPPAR, 3 st, förgyllt silver, dekor av knutar, italienska stämplar, ca 7-10 mm, totalvikt ca 14,8 g
487410
2017-09-30