Bord med klaff

Bord med klaff
Bord med klaff
Bord med klaff
Bord med klaff
Bord med klaff
Bord med klaff

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SOFFBORD med klaff, England, 1900-talets mitt, fanerade med mahogny, fotavslut i form av lejontassar i brons, 2 lådor i sarg, höjd ca 72, 187x60, vardera klaff 25 cm

Kuntoraportti

Skiva med ytskador, slitage

487430

Päivämäärä:

2017-09-23