Ulla Waller oljemålning

Ulla Waller oljemålning
Ulla Waller oljemålning
Ulla Waller oljemålning
Ulla Waller oljemålning
Ulla Waller oljemålning
Ulla Waller oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULLA WALLER (1916-1996), Blå, signerad U Waller, olja på duk, ca 46 x 55 cm

487432

2017-09-23