Matgrupp

Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp

Klubbat för:

850 SEK

2 000 SEK

MATGRUPP, 11 dlr, 1950-tal, bestående av: bord, 10 stolar varav 8 karmstolar, dynor med textil klädsel, bord med 3 iläggsskivor, lackerat trä, stolarnas sitthöjd ca 46, bordets höjd ca 72, 170 x 100, 3 iläggsskivor vardera 45 cm

En karmstol med avbrutet armstöd, flera dynor med nedslitet tyg på hörnen, bruks och åldersrelaterat slitage.

487435

2017-09-23