Stouby soffa

Stouby soffa
Stouby soffa
Stouby soffa
Stouby soffa
Stouby soffa
Stouby soffa
Stouby soffa
Stouby soffa
Stouby soffa
Stouby soffa
Stouby soffa
Stouby soffa
Stouby soffa
Stouby soffa
Stouby soffa
Stouby soffa

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STOUBY, soffa, 3 sits, 1900-talets andra hälft, mörktbrun skinnklädsel, ben i mörkbetsat trä, längd ca 202, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage och smärre skador, röklukt, brännmärke

487453

2017-09-23