P E Böklin

P E Böklin
P E Böklin
P E Böklin
P E Böklin

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PER ERIK BÖKLIN (1913-1999): Komposition, signerad och daterad Böklin 28.10, Prov tr III, estning, bildyta ca 18x24,5 cm

487473

2017-09-23