Erik Jörgensen soffa

Erik Jörgensen soffa
Erik Jörgensen soffa
Erik Jörgensen soffa
Erik Jörgensen soffa
Erik Jörgensen soffa
Erik Jörgensen soffa

Klubbat för:

4 200 SEK

2 000 SEK

ERIK JÖRGENSEN, soffa samt fotpall, 1990/2000-tal, modell Cicero, längd ca 226 cm

Saknar klädsel, slitage och fläckar

487528

2017-09-27