Cremekoppar med lock Marieberg

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CREMEKOPPAR MED LOCK, 1 par, 1700-talets andra hälft, Marieberg, märkta MB samt S., Henrik Stens period, mjukt porslin, dekor rosa camaieu, höjd med lock 8 cm

Lagningar, hårsprickor, retuscher

487529

2017-09-27