Cremekoppar med lock Marieberg
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CREMEKOPPAR MED LOCK, 1 par, 1700-talets andra hälft, Marieberg, märkta MB samt S., Henrik Stens period, mjukt porslin, dekor rosa camaieu, höjd med lock 8 cm
Lagningar, hårsprickor, retuscher
487529
2017-09-27