Matgrupp i gustaviansk stil

Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MATGRUPP, 8 dlr, 1900-tal, gustaviansk stil, bestående av, 6 stolar, matbord, höjd 74, diameter 115, totallängd med 3 iläggsskivor 280, buffé, höjd 84 165x50, nycklar finns

Bruksslitage

487531

2017-09-27