Matgrupp i gustaviansk stil
Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATGRUPP, 8 dlr, 1900-tal, gustaviansk stil, bestående av, 6 stolar, matbord, höjd 74, diameter 115, totallängd med 3 iläggsskivor 280, buffé, höjd 84 165x50, nycklar finns
Bruksslitage
487531
2017-09-27