Skåp barockstil
Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SKÅP, 1900-talets första hälft, barockstil, fanérat i ek, rikt skulpterad dekor, dörrspeglar fanérade i rot, svärtade kulfötter, höjd ca 232, 219x80 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Draghandtag saknas, smärre ytskador
487536
2017-09-27