Marika af Ekström oljemålning

Marika af Ekström oljemålning
Marika af Ekström oljemålning
Marika af Ekström oljemålning
Marika af Ekström oljemålning
Marika af Ekström oljemålning
Marika af Ekström oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARIKA AF EKSTRÖM (1883-1968), gamla Klarakvarteren, signerad Marika af Ekström, olja på duk, ca 64x90 cm

487539

2017-10-02