Skåpsunderdel / Byrå 1800-tal

Skåpsunderdel / Byrå 1800-tal
Skåpsunderdel / Byrå 1800-tal
Skåpsunderdel / Byrå 1800-tal
Skåpsunderdel / Byrå 1800-tal
Skåpsunderdel / Byrå 1800-tal
Skåpsunderdel / Byrå 1800-tal
Skåpsunderdel / Byrå 1800-tal
Skåpsunderdel / Byrå 1800-tal

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅPSUNDERDEL / BYRÅ, 1800-tal, bemålad i vitt dragbeslag i mässing, höjd ca 81, 118x56 cm, nyckel saknas

Färgbortfall, skador, slitage

487545

2017-09-27