Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅPSUNDERDEL / BYRÅ, 1800-tal, bemålad i vitt dragbeslag i mässing, höjd ca 81, 118x56 cm, nyckel saknas
Färgbortfall, skador, slitage
487545
2017-09-27
Gör en kostnadsfri värdering här