Diorama fiskedon

Diorama fiskedon
Diorama fiskedon
Diorama fiskedon
Diorama fiskedon
Diorama fiskedon
Diorama fiskedon

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DIORAMA, England, trälåda med ram av mahogny, insidan klädd med grön filt, på vilken monterats diverse fiskeparafernalier från 1900-talet, splitcanespö med rulle, flugor och drag, linor, flöten, fotografier, dokument etc,1900-talets andra hälft, ca 35x121x11 cm

Ett föremål synes ha blivit bortplockat med efterlämnade limrester

487548

2017-09-27