Lennart Roupe oljemålning

Lennart Roupe oljemålning
Lennart Roupe oljemålning
Lennart Roupe oljemålning
Lennart Roupe oljemålning
Lennart Roupe oljemålning
Lennart Roupe oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

3 000 SEK

LENNART ROUPE (född 1918): Vy över Gamla Stan, signerad och daterad L. Roupe -00, olja på duk, ca 82x73 cm

487551

2017-09-27