Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
JOHN MALM (1900-1968): Vy mot Södermalm, signerad J. Malm, olja på duk, ca 37,5x44 cm
487556
2017-09-27
Gör en kostnadsfri värdering här