Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÄLLBORD, 1800-tal, skiva i ek, rund form höjd 75, diameter 75 cm
Bordsskiva framstår med åldersrelaterat slitage
487562
2017-09-27
Gör en kostnadsfri värdering här