Ljusstakar förgylld brons

Ljusstakar förgylld brons
Ljusstakar förgylld brons
Ljusstakar förgylld brons
Ljusstakar förgylld brons
Ljusstakar förgylld brons
Ljusstakar förgylld brons
Ljusstakar förgylld brons
Ljusstakar förgylld brons

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets slut, egyptiserande, förgylld brons, höjd 21 cm

Förgyllning med slitage, bristningar

487577

2017-09-28