Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BANKETTSOFFA, 1800-tal, gustaviansk stil, bemålad, med lösa plymåer, sitthöjd 50, längd 208x76 cm
Ytskador , klädsel med fläckar, färgbortfall
487604
2017-09-27
Gör en kostnadsfri värdering här