Daniel Humair blandteknik

Daniel Humair blandteknik
Daniel Humair blandteknik
Daniel Humair blandteknik
Daniel Humair blandteknik

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DANIEL HUMAIR (född 1938): Komposition, blandteknik på papper, signerad och daterad D Humair 1986, ca 34,5x48,5 cm

487606

2017-09-27