Curt Burström akvatintetsning

Curt Burström akvatintetsning
Curt Burström akvatintetsning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CURT BURSTRÖM (1920-1964), "Mobil 1", signerad och daterad Burström -52, 129/310, akvatintetsning, ca 35x24 cm,

Fläckar

487610

2017-09-27