Curt Burström akvatintetsning

Curt Burström akvatintetsning
Curt Burström akvatintetsning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CURT BURSTRÖM (1920-1964): Komposition, signerad och daterad Burström -56, 214/310, akvatintetsning, ca 25x17 cm,

487614

2017-09-27