Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PARAPLYSTÄLL, mässing, handtag i keramik, höjd ca 46 cm
Bruksslitage och bucklor
487654
2017-09-27
Gör en kostnadsfri värdering här