Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ALEXANDER CLEMENS WETTERLING (1796-1858): Militärer med pojkar, signerad och daterad A. C. Wetterling 1849, olja på duk, ca 22x27 cm
Krackelering, fläckar
487661
2017-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här