Alexander Wetterling oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALEXANDER CLEMENS WETTERLING (1796-1858): Militärer med pojkar, signerad och daterad A. C. Wetterling 1849, olja på duk, ca 22x27 cm

Krackelering, fläckar

487661

2017-09-28