Cremekoppar Royal Copenhagen
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KUNGLIG DANSK, "Sachsisk blomst", cremekoppar med lock och fat, 6 st., porslin, polykrom dekor av blommor (4/1542), (4/1674), höjd ca 8 cm, fatet ca 10,5x10,5 cm
Smärre slitage, en lock med lagning
487687
2017-09-28