Klubbat för:
4 000 SEK
6 000 SEK
BORDSLAMPA, Frankrike, restauration, förgylld brons och målad plåt, höjd ca 51 cm
Slitage, borrad för el, kupa saknas, senare lampsockel
487726
2017-09-28