Bordslampa restauration

Bordslampa restauration
Bordslampa restauration
Bordslampa restauration
Bordslampa restauration
Bordslampa restauration
Bordslampa restauration
Bordslampa restauration
Bordslampa restauration

Klubbat för:

4 000 SEK

6 000 SEK

BORDSLAMPA, Frankrike, restauration, förgylld brons och målad plåt, höjd ca 51 cm

Slitage, borrad för el, kupa saknas, senare lampsockel

487726

2017-09-28