Kandelabrar restauration
Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
KANDELABRAR, 1 par, Frankrike, 1800-talest första hälft, restauration, för 4 ljus konverterbara till ljusstakar, brännförgylld och patinerad brons, fot med dekor av delfiner, höjd ca 54 cm
Slitage, smärre kompletteringar
487737
2017-10-05