Pyro servisdelar

Pyro servisdelar
Pyro servisdelar
Pyro servisdelar
Pyro servisdelar
Pyro servisdelar
Pyro servisdelar
Pyro servisdelar
Pyro servisdelar
Pyro servisdelar
Pyro servisdelar
Pyro servisdelar
Pyro servisdelar

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PYRO, servisdelar, 18 st., Gustavsberg, bestående av: 3 kärl för torrvaror, mölkkanna, 4 kryddkärl, såssnipa, karott, 5 uppläggningsfat, 3 formar, glasyr med brun dekor, höjd mellan ca 4-20 cm

Kaffeburken saknar lock, nagg förekommer, bruksslitage

487741

2017-09-28