Porträtt

Porträtt
Porträtt
Porträtt
Porträtt
Porträtt
Porträtt
Porträtt
Porträtt

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/190-tal): (2) Dam- och herrporträtt, osignerade, olja på duk, ca 60x50 cm

487748

2017-09-28