Örhänge 18 k guld

Örhänge 18 k guld
Örhänge 18 k guld
Örhänge 18 k guld
Örhänge 18 k guld

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÖRHÄNGE, 18 k guld, empire, 1800-talets första del, ostämplat, filigran med hängande kläppar, krok, höjd 7 cm, vikt ca 5 g

Omarbetat kroksystem ej ursprungligt

487752

2017-09-29