EDUARD OCKEL, olja på duk

EDUARD OCKEL, olja på duk
EDUARD OCKEL, olja på duk
EDUARD OCKEL, olja på duk
EDUARD OCKEL, olja på duk
EDUARD OCKEL, olja på duk
EDUARD OCKEL, olja på duk

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EDUARD OCKEL (1834-1910): Betande kor, signerad, olja på pannå, ca 27x42 cm

487753

2017-09-28