Slaglåspistol

Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SLAGLÅSPISTOL, svensk, m/1820-49, studsare, längd ca 42 cm, medföljande dubbelpipig slaglåspistol med kraftigt slitage

Trälagning, varhake saknas

487761

2017-09-27