Flintlåsgevär

Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FLINTLÅSGEVÄR, belgiskt, 1800-talets början, Liege-stämplad pipa, stålbeslag, längd 133 cm

kompletterad

487765

2017-09-27