Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MERET OPPENHEIM (1913-1985): "Nuages sür continent", signerad Meret Oppenheim, monogramsignerad och daterad MO -64, 11/100, torrnål, bladmått ca 25,5x19,5 cm
Ej examinerad ur ram
487768
2017-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här