Krigsspelsmodeller

Krigsspelsmodeller
Krigsspelsmodeller
Krigsspelsmodeller
Krigsspelsmodeller
Krigsspelsmodeller
Krigsspelsmodeller
Krigsspelsmodeller
Krigsspelsmodeller
Krigsspelsmodeller
Krigsspelsmodeller
Krigsspelsmodeller
Krigsspelsmodeller
Krigsspelsmodeller
Krigsspelsmodeller
Krigsspelsmodeller
Krigsspelsmodeller
Krigsspelsmodeller
Krigsspelsmodeller
Krigsspelsmodeller
Krigsspelsmodeller

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KRIGSSPELMODELLER, 1950-tal, 15 fordon och 5 släp, bestående av bl a trakorer, stridvagnar, lastbilar, bemålat trä, i ammunitionslåda, lastbilarnas längd ca 18-23 cm

Slitage och smärre skador

487772

2017-09-28