Kristina Jöred oljemålningar

Kristina Jöred oljemålningar
Kristina Jöred oljemålningar
Kristina Jöred oljemålningar
Kristina Jöred oljemålningar
Kristina Jöred oljemålningar
Kristina Jöred oljemålningar

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

KRISTINA JÖRED (född 1913): (2), "Dans på bryggan" och "Stockrosorna blommar" monogramsignerade KJ olja på duk på pannå, 25,5x21 resp. 8x10 cm

487778

2017-09-28