Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
KRISTINA JÖRED (född 1913): (2), "Dans på bryggan" och "Stockrosorna blommar" monogramsignerade KJ olja på duk på pannå, 25,5x21 resp. 8x10 cm
487778
2017-09-28