Grange sängram samt sängbord
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GRANGE, sängram samt sängbord, 1 par, 1900-talets senare del, fanérad i körsbär, bäddmått ca 200x160, sängbordens höjd ca 72, 41x34,5 cm, nycklar finns
Fotgavel med fanersprickor, bruksslitage bordsskivor med smärre ytskador
487791
2017-09-28