Grange sängram samt sängbord

Grange sängram samt sängbord
Grange sängram samt sängbord
Grange sängram samt sängbord
Grange sängram samt sängbord
Grange sängram samt sängbord
Grange sängram samt sängbord
Grange sängram samt sängbord
Grange sängram samt sängbord
Grange sängram samt sängbord
Grange sängram samt sängbord
Grange sängram samt sängbord
Grange sängram samt sängbord
Grange sängram samt sängbord
Grange sängram samt sängbord
Grange sängram samt sängbord
Grange sängram samt sängbord

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GRANGE, sängram samt sängbord, 1 par, 1900-talets senare del, fanérad i körsbär, bäddmått ca 200x160, sängbordens höjd ca 72, 41x34,5 cm, nycklar finns

Fotgavel med fanersprickor, bruksslitage bordsskivor med smärre ytskador

487791

2017-09-28