Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 200 SEK
P G THELANDER (född 1936) (2): Komposition med äpple, signerad P. G. Thelander,139/150, färgetsningar, 24x32 cm
ett blad fuktskadad
487803
2017-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här