PG Thelander etsningar

PG Thelander etsningar
PG Thelander etsningar
PG Thelander etsningar
PG Thelander etsningar

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

P G THELANDER (född 1936) (2): Komposition med äpple, signerad P. G. Thelander,139/150, färgetsningar, 24x32 cm

ett blad fuktskadad

487803

2017-09-28