Schäslong nyrokoko

Schäslong nyrokoko
Schäslong nyrokoko
Schäslong nyrokoko
Schäslong nyrokoko
Schäslong nyrokoko
Schäslong nyrokoko
Schäslong nyrokoko
Schäslong nyrokoko
Schäslong nyrokoko
Schäslong nyrokoko

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SCHÄSLONG, 1800-talets slut, nyrokoko, röd klädsel, sitthöjd ca 42, längd 148, djup ca 84 cm

BruksslitageSenare omklädd

487804

2017-09-28