Maj Bring oljemålning

Maj Bring oljemålning
Maj Bring oljemålning
Maj Bring oljemålning
Maj Bring oljemålning
Maj Bring oljemålning
Maj Bring oljemålning

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

MAJ BRING (1880-1971): Blomsterstilleben, signerad och daterad Maj Bring 13, olja på duk, 80x70 cm
Skador: Obetydligt färgbortfall

487805

2017-09-28