Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LIIS KOGER (Estland, samtida), "Ensconced", olja på duk, signerad och daterad a tergo, 2014, 120x80 cm
487807
2017-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här