Klubbat för:
5 400 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
LIIS KOGER (Estland, samtida), "Ensconced", olja på duk, signerad och daterad a tergo, 2014, 120x80 cm
Zustandsbeschreibung
487807
2017-09-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner