Liis Koger oljemålning

Liis Koger oljemålning
Liis Koger oljemålning
Liis Koger oljemålning
Liis Koger oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

LIIS KOGER (Estland, samtida), "Ensconced", olja på duk, signerad och daterad a tergo, 2014, 120x80 cm

Zustandsbeschreibung

487807

2017-09-28