Blombord 1960-tal

Blombord 1960-tal
Blombord 1960-tal
Blombord 1960-tal
Blombord 1960-tal
Blombord 1960-tal
Blombord 1960-tal
Blombord 1960-tal
Blombord 1960-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

1 000 SEK

BLOMBORD, 1960-tal, fanérat i teak, med plåtinsats, höjd ca 50, 99x28 cm

Bruksslitage

487839

2017-09-28