Teodolit

Teodolit
Teodolit
Teodolit
Teodolit
Teodolit
Teodolit
Teodolit
Teodolit
Teodolit
Teodolit
Teodolit
Teodolit
Teodolit
Teodolit

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TEODOLIT, Otto Fennel Söhne Cassel, 1920-tal, höjd 34 cm

del saknas, smärre slitage

487853

2017-09-28