Brännvinsschatull 1800-tal

Brännvinsschatull 1800-tal
Brännvinsschatull 1800-tal
Brännvinsschatull 1800-tal
Brännvinsschatull 1800-tal
Brännvinsschatull 1800-tal
Brännvinsschatull 1800-tal
Brännvinsschatull 1800-tal
Brännvinsschatull 1800-tal
Brännvinsschatull 1800-tal
Brännvinsschatull 1800-tal

Klubbat för:

900 SEK

1 200 SEK

BRÄNNVINSSCHATULL, björk, 1800-tal, för 3 flaskor, handtag i mässing, höjd ca 23 cm, en flaska med gravyr, nyckel finns

Torrsprickor, slitage

487858

2017-09-28