Klubbat för:
900 SEK
1 200 SEK
BRÄNNVINSSCHATULL, björk, 1800-tal, för 3 flaskor, handtag i mässing, höjd ca 23 cm, en flaska med gravyr, nyckel finns
Torrsprickor, slitage
487858
2017-09-28