Roland Svensson Vaxholm, litografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Sommarnatt i Nasen", bildyta 29x48 cm, signerad och numrerad HC XXXII/6

487859

2017-09-28