Louis Victor Watelin oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LOUIS VICTOR WATELIN (1838-1907): Landskap, signerad, olja på pannå, 27x35 cm

487900

2017-09-28